Marbushka Emma utazik
Szállítás és átvételi pontok
szállítási mód |
11.999 Ft-ig | 12.000 Ft-tól | szállítási idő* | |
![]() |
GLS futárszolgálat | 890 Ft | 0 Ft | 24 órán belül |
![]() |
GLS csomagpont | 890 Ft | 0 Ft | 24 órán belül |
![]() |
Személyes átvétel szaküzleteinkben | 0 Ft | 0 Ft | 1-3 munkanapon belül |
![]() |
Személyes átvétel debreceni irodánkban | 0 Ft | 0 Ft | 3 munkanapon belül |
* Munkanapokon 12-ig leadott megrendelés esetén. A hét utolsó munkanapján 12-ig leadott megrendelés a következő munkanapon kerül kiszállításra.
A fenti táblázat a raktáron lévő termékekre vonatkozik.
Leírás és Paraméterek
Fedezd fel a tél szépségét és indulj nagy utazásra Emma babával!
Minden a bőröndben van. A kényelmes szoknya, a blúz már Emmán. Már csak a jó meleg blézer és a boa hiányzik! Persze a kutyust se felejtsük itthon! Minden készen áll - indulhatunk is!
Az Emmának tervezett ruhaköltemények mind egy-egy évszakra, vagy különleges alkalomra készültek. Minden ruhás dobozban a ruhához illő apró kis kiegészítő is található. A babák, a ruhák és a kiegészítők egyaránt gondosan kiválasztott, minőségi alapanyagokból, kézzel készültek. Így minden egyes darab teljesen egyedi műremek. Ráadásul a doboz díszes csomagolása tökéletes ajándékká teszi a Marbushka szetteket minden kislánynak.
A doboz tartalma:
egy Emma baba, egy kutyus, egy blézer, egy szoknya, egy blúz, egy boa és egy bőrönd.
További információ:
A baba textil része a fejről leválasztva 40 fokon mosható. A tömőanyag asztma és allergiabarát minősítéssel rendelkezik. A ruhákat célszerű az apró díszek/applikációk miatt kézzel mosni.
Ajánlott kor: 3+
Rendeld meg most és öltöztetsd kedvenc babád a tél színeibe!
Vélemények
Hasonló termékek
A Marbushka társasjátékai és babái mind renkívül egyedi, kézzel készített remekművek. A babák gondosan kiválasztott, minőségi alapanyagokból, kézzel készültek. Így minden egyes darab teljesen egyedi műremek. Ráadásul a doboz díszes csomagolása tökéletes ajándékká teszi a Marbushka szetteket minden kislánynak.
Esős, megfázós, tocsogós ősz. Az iskolakezdés, a nyártól való fájó búcsú és a karácsony közeledtével elérkező izgalom ideje. Persze Emmának és Jankának, csak úgy mint neked is, rendkívül csinosnak kell lennie az év ezen szakaszában is! Ha pedig már teljesen átfagytak, melengetsd meg őket egy csésze kakaóval!
A nyarat mindenki várja, de mindenki máshogy éli meg. Van, aki a szobában pihen a ventillátor előtt feküdve, van, aki a vízparton csobban. De egy biztos - minden lány lecseréli tavaszi hosszú nadrágos szettjeit könnyed rövidnadrágokra és ruhákra. Ez Emmával és Jankával sincs másképp!